Beykoz evden eve nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

 

            Avrupa standartlarında taşıma hizmeti için, aradığınız mükemmel çözümleri sizler için temin eden firmamız, hızlı ve etkili taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Taşıma konusunda karşınıza çıkan bütün sorunları sizler için ortadan kaldıran firmamız, güvenli taşıma hizmetini garantili bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Depolama hizmetiyle, saklanmasını istediğiniz eşyalarınız için, en iyi çözüm, firmamızın depreme dayanıklı depolama hizmetidir. Saklanmasını istediğiniz bütün eşyalarınız için en iyi kutulama hizmetini sunan firmamız, ücretsiz servis hizmetiyle, eşyalarınızı getirip, götürmektedir.

 

 

koza galeri

EV TAŞIMA HİZMETİNDE PROFESYONEL ÇÖZÜM

 

Ev taşırken, öncelikle ön çalışma yaparız. Elemanımız, eşyalarınızı tetkik eder ve gerekli olan kapalı kasa aracı temi eder. Daha sonra, balkon ve pencereleri kontrol eder ve asansörün kurulacağı yeri tespit eder. Gerekli paketleme elemanı ve paketler tespit edilir. Ev sahibi sigortalama isterse, kısa zamanda sigortalama yapılır. Asansörle öncelikle, beyaz eşya ve mobilyalar indirilir. Üst kısma, Beykoz evden eve nakliyat hizmetinde, özel köpüklü kutulara paketlenmiş olan özel eşyalar sıralanır. İşin uzmanı olan elemanlarımız, eşyalarınızı güvenle taşıman için, elinden geleni yapmaktadır.

 

 

 Kısa zamanda çözüm üreten firmamız, eşyaları yeni adrese indirmek için yola çıkar ve aynı hassasiyetle eşyaları indirir. İndirme işleminde asansör kullanılmaktadır. Hızlı ve pratik evden eve nakliyat gerçekleştirildikten sonra, ev içerisinde eşyaların düzenlenmesi için, ev içerisinde eşya döşeme konusunda uzman olan elemanlar temin edilmektedir. Evden eve taşıma kategorisinde profesyonel çözümleri sizler için sunan firmamız, söz verilen saatte eşyaları teslim etmektedir.

 

Call Now Button
× WhAtsaap Mesaj