Blog

Evden Eve Nakliyat

Evinizde bulunan eşyaların kaliteli bir şekilde ambalajı yapılarak taşınması yapılır.

Örnek olar resimde görmüş olduğunuz gibi temiz ve itinalı bir çalışma sonucunda yapmış oldukları ambalaj ile müşterilerine büyük memnuniyet yaşatmaktadır.

Üçlü koltuk, Masa ve sandalye örnek olarak gösterilmiştir.


Koza Nakliyat Depolama

Evinizde bulunan eşyaların temiz ve kaliteli bir şekilde depolanması yapılır. Sadece evinizde değil ayrıca iş yerinizde bulunan eşyalarınızı da depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Depolarımız sürekli gözetim altında ve güvenlik sistemi ile izlenmektedir. Eşyalarınız depomuzda iken içiniz rahat olsun kesinlikle hiç bir sorun çıkmadan istediğiniz zaman tekrar evinize nakli yapılarak hazır bir şekilde bırakılır.


Koza Nakliyat Araçlarımız

Özel olarak tasarlanan çelik kasalı araçlarımız ile eşyalarınızın temiz ve güvenilir bir şekilde içerisinde istiflenerek zarar görmeden nakli yapılır.

Araç kasalarımız özel tasarlandığı için kesinlikle su geçirmez. Araç içerisinde eşyalarınız asla ıslanmaz ve kirlenmez bunun için büyük önlemler aldığımız için bu konuda içiniz rahat olabilir.

Araç kasalarımız yanma olasılığına da karşı korumalıdır. Her hangi bir kazaya karşı korunması dahil çelikten yapıldığı için araç içerisinde eşyalarınız sağlam bir şekilde yan taraflara bağlanır.