Depolama

KOZA Depolama Hizmetleri evinizde bulunan eşyalarınızın hepsini veya bir kaç parçasını depolamak isterseniz Koza depolama her zaman sizlere hizmet vermektedir. İçiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın depolarımızda muhafaza edebilirsiniz.

7/24 güvenlik kamerası ile izlenmekte ve güvenlik görevlisi tarafından sürekli gözetim altında tutularak depolarımızda güvenlik sistemi kurmaktayız. Her hangi bir felakete karşı (sel,yangın,deprem) korunmalı olarak eşyalarınızı depolarımızda korumaktayız.

 

  1. Eşyalarınız sürekli havalandırma ile hava alması sağlanır.
  2. Eşyalarınız sürekli gözetim altında kalmaktadır.
  3. Ev veya İş yeri eşyalarınız ayrı bir şekilde depolanır.
  4. Güvenlik görevlisi tarafından eşyalarınız daima kontrol edilir.
  5. Güvenlik kamerası ile izlenmektedir.
  6. Her türlü felakete karşı korunmaktadır.

Ev ve İş yeri Eşyası Depolama


İster ev ister iş yeri eşyalarınızı depolarımızda muhafaza edebilirsiniz. Koza nakliyat ile artık her şey mümkün dilerseniz ev,ofis ve büro eşyalarınız içerisinde bir kaç parça eşyanızı da depolarımıza koyabilirsiniz. Profesyonel depolama hizmeti almak ve bu hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin. Dilediğiniz zaman eşyalarınız isteyebilirsiniz firmamız ile görüşüp eşyalarınızın getirilecek olan adresi söyleyip verdiğiniz tarihte eşyalarınız verdiğiniz adreste olacaktır ve taşınması yapılarak sizin istediğiniz gibi kurumu yapılarak hazır bir şekilde teslim edilir.

Call Now Button
× WhAtsaap Mesaj