Etiler

Etiler evden eve nakliyat Profesyonel ve güvenilir bir hizmet anlayışı sunmaktadır. Etiler Koza nakliyat ile evinizde bulunan eşyalarınız güzel bir şekilde ambalajlanır ve ardından taşıması yapılır. Salon veya mutfakta bulunan kırılacak eşyalarınızı temiz bir şekilde beyaz kağıt ile kapatılarak kolilere yerleştirilir.

Hassas olan yemek takımı gibi hassas kırılacak eşyalarınız için ise çelik varil kullanmaktayız. Bu variller içerisinde kesinlikle eşyalarınıza hiç bir zarar gelmeden taşıması gerçekleşir. Yatak odasında bulunan mobilyalarınız sökülerek ambalaj yapılır ve ardından taşınması yapılır. Taşındığınız yeni evinizde ise bütün eşyalarınız yerlerine yerleştirilerek kullanıma hazır bir şekilde yani bütün mobilya veya beyaz eşyalarınızın kurulumu yapılarak ayrıca sizin istediğiniz gibi olduktan sonra siz tamam dediğiniz zaman işimiz biter.


Etiler Profesyonel Taşımacılık

 

Etiler de müşterilerine en kaliteli hizmeti veren firmalar arasında lider firma olan ve bütün müşterilerini büyük derecede memnun eden tek profesyonel ev taşıma firması.

Evinizi aldığımız gibi yeni evinize yerleştirerek düzenli bir şekilde nakliyesini yaparak teslim ediyoruz. Sizin yapmanız gereken tek şey özel eşyalarınızı yani anahtar ve telefon gibi eşyalarınızı alıp işin içinden çıkmanız olacaktır geri kalan bütün eşyaların düzenli bir şekilde toplanmasını elemanlarımız itinalı ve hassas bir şekilde yapmaktadır. Etiler ev taşıma firmaları içerisinde bulunan Koza nakliyat sizin tercih ettiğiniz gibi hizmet vermektedir.