Florya evden eve nakliyat

Florya Evden Eve Nakliyat

 

 Ev taşımak zor bir iştir ve bu iş içi işin uzmanları tercih edilmektedir. Bu nedenle, işin uzmanı olan ekiplerimizin tercih edilmesi, ev taşıma işinde büyük kolaylık sağlayacaktır.

Her işte olduğu gibi bu işinde profesyoneller tarafından yapılmaktadır. Genç ve profesyonel elemanlarımız ile eşyalarınız güvenli ellerde.

 

 ÖN KEŞİF HİZMETİ

Taşınacak eşyaları kontrol etmek için, öncelikle elemanlarımız, eşyalarınız kontrol etmek için evinize gelecektir. Evinize gelen elemanlarımız, kısa zamanda gerekli olan kapalı kasa aracı tespit ederler. Asansörün kullanılacağı yer tespit edilir. Paketleme için gerekli paket ve eleman kategorisi belirlendikten sonra, çıkabilecek aksaklıklar tek tek tespit edilir. İsteğe bağlı sigorta istenirse, elemanımız, eşyaların fotoğrafını çektirip eşyaları sigortalatmaktadır. Ücret konusunda da anlaşma sağlandıktan sonra, taşıma işine geçebiliriz.

 

 TAŞIMA İŞİNDE PAKETLEME ÇOK ÖNEMLİDİR

 

Taşıma işinde paketleme işlemi çok önemlidir. İçi köpük dolu kutular, hassas ve kırılabilen eşyalarınız için çok önemlidir. Hassas eşyalar için özel kutular kullanılır ve üzerine uyarıcı yazılar yazılır.

Mesela kırılabilecek eşyaların kutularının üzerine ‘kırılır’ yazısı yazılır. Bu konuda uzman olan Florya evden eve nakliyat hizmeti, başarılı bir taşıma işlemi için, paketlemenin profesyonel olmasına dikkat etmektedir.

 

atasehirkoza

Taşıma işleminde, asansör pencereye en işi şekilde yanaştırılır ve işin uzmanı elemanlarımız tarafından önce ağır ve dayanıklı eşyalar indirilir. Üst kısmada kırabilecek eşyalar düzenlenir. Kapalı kasa araçlarımız özeldir ve son modeldir. Bu nedenle taşıma esnasında güvenli taşıma işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca fazla eşyalarınız için depolama hizmeti de veren ekiplerimiz, güvenli taşımacılık yanında güvenli depolama hizmetini de sunmaktadır. Aradığınız güvenli nakliyat hizmetini firmamızın çalışmalarında bulabilirsiniz.

 

Call Now Button
× WhAtsaap Mesaj