İşyeri Taşımacılığı

 

    Muhasebe, hukuk ve diğer alanlarda ofislerde gerçekleştirilen işler için süreklilik önemli bir kavramdır. Özellikle zamanlı işlerin yoğun olduğu hukuk ve muhasebe alanlarında faaliyet gösteren bürolarda taşınma ihtiyaçları iş ile ilgili sorunların doğmasına sebep olabilmektedir. Taşınma işlemleri esnasında önemli bir işin unutularak süresinin kaçırılması veya önemli bir evrağın taşınma esnasında kaybolması söz konusu işleri yapan büroların zor zamanlar yaşamasına neden olabilmektedir.

 

 Ofis Taşımacılığında Profesyonellik

 

  Firmamız işyeri taşımacılığı alanında kurumsal hizmet sunarak tüm işyeri taşınma işlemlerini kısa süre içerisinde gerçekleştirmektedir. Bu sayede hem ofislerde işlerin aksamadan yürütülmesi hem de herhangi bir evrak veya eşyanın kaybolmaması sağlanmaktadır. Deneyimli kadromuz ve gelişmiş ekipmanlarımız ile sunduğumuz taşımacılık hizmetleri neticesinde tüm taşınma işlemleriniz bir iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.

 

 Alanında Uzman Ekip

 

    Firmamız tüm taşımacılık hizmetlerini alanında uzman kadrosu ile gerçekleştirmektedir. Tüm ofis eşyalarınız deneyimli elemanlarımız tarafından itina ile paketlenerek istiflenmekte ve modern cihazlar yardımıyla nakliye aracına yüklenmektedir. Taşıma sürecinin sonunda ise deneyimli ekiplerimiz tarafından yeni işyerinizde eşyaların yerleştirilmesi itina ile gerçekleştirilmektedir. Bu esnada büro düzeniniz muhafaza edilerek yerleştirme gerçekleştirmektedir.

 Ücret Politikası

Nakliye firmamız tarafından gerçekleştirilen taşımacılık işleri için bütçenizi sarsmayacak bir ücret politikası uygulamaktayız. Taşımacılık işlerinde kesin cüret bilgisinin temin edilmesi için taşınacak malzeme miktarının ve gidilecek mesafenin belirlenmesi gerekmektedir. Bu bilgiler doğrultusunda uygulanan ekonomik fiyat seçenekleri ile profesyonel taşımacılık hizmetleri sunulmaktadır.