Kartal evden eve nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

 

   Kartal ve çevresinde oturanların taşınma işinde, Kartal evden eve nakliyat hizmeti, teknolojik gelişmeler ve deneyimli personel ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

  Kartal evden eve nakliyat hazırlık aşaması

Hazırlık aşaması, aslında taşınma işinin yöntemini belirlediği için en önemli aşamadır. Firma, işini kolaylaştırmak ve de eşyalara zarar vermeden taşımak için gerekli inceleme ve planlamaları yaptıktan sonra faaliyete geçmektedir. Eşyaların paketlenmesi için gereken tüm malzemeler firma tarafından temin edilmektedir. Evdeki ağır mobilyalardan süs eşyaları ve çiçeklere kadar bütün eşyalar cinsi cinsine özenle paketlenmekte ve titizlikle taşınmaktadır. Firma, taşımacılık üzerine kapsamlı bir hizmet vermektedir.

 

  Eşya depolama, firmanın sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Kapalı depolarda eşyalar, güvenle muhafaza edilmektedir. Depolar, düzenli olarak havalandırılıp ilaçlandırıldığı için, tozlanma, böceklenme veya çürüme gibi olumsuz bir durum da yaşanmamaktadır.

Depolama hizmeti için eşyalar, seri numarası ile garantili ve sigortalı bir şekilde teslim alınmakta, istenilen süre boyunca özel olarak korunmaktadır.

  Taşınma ve depolama hizmeti sonrası

 

   Kartal evden eve nakliyat hizmeti sonrası firma, montaj hizmeti de vermektedir. Güvenle taşınan eşyalardan monte edilmesi gerekenlerin montaj işlemi firma çalışanları tarafından yapılmakta ve ek bir servis hizmetine gerek duyulmamaktadır. Depolama hizmetinde ise, sigortalı olarak teslim alınan eşyalar, istenilen zamanda, istenilen adrese teslim edilmektedir. Firma, taşıma sırasında, asansörlü taşıma sistemi gibi teknolojik yöntemleri kullanarak, taşıma işini en kısa sürede ve güvenle yerine getirmektedir.

 

Call Now Button
× WhAtsaap Mesaj