Maltepe evden eve nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

 

 Ev taşımak için en iyi seçenek, işin uzmanı olan ekiplerin tercih edilmesidir. Ev taşıma hizmetinin mükemmel olması için, paketleme, asansörle indirme ve benzeri hizmetler en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Günümüz evden eve taşıma hizmetinde, Maltepe evden eve nakliyat hizmeti öncelikle tercih edilmektedir.

 

Özel paketleme hizmetiyle, kırılabilecek eşyalar özel olarak paketlenmektedir. Ayrıca, asansör, boş bahçe veya park gibi yerlere kurulur ve uygun pencereye kurulur. Önce, altta kaldığı zaman zarar görmeyecek sağlam eşyalar indirilir. Daha sonra ise, üst kısma, kırılabilecek eşyalar indirilir. İsteğe bağlı bir şekilde, sigortalama yapılmaktadır. Beklenmedik kazalar için tedbir amaçlı, sigortalama yapılabilir. Eşyalar yeni adrese aynı titizlikle indirilir ve döşeme işlemi için istenirse, bayan eleman bulunabilir.

 

 TAŞIMACILIKTA GÜNCEL ÇÖZÜMLER

 

 Firmamız, güncel yöntemleri tercih ederek, kısa zamanda taşıma işlemini gerçekleştirmek için, en iyi taşımacılık yöntemlerini tercih etmektedir.

Güvenli ve garantili taşıma işlemleri, söz verilen saatte ve zamanında teslim edilmektedir. Aradığınız mükemmel taşıma yöntemleri sunulmaktadır.

 

 DEPOLAMA

 

atasehirkoza

 

Depolama hizmetinde, aradığınız etkili çözümleri sizler için sunan firmamız, fazla eşyalarınız için oda veya dükkân kiralama eziyetinden sizleri kurtarmaktadır. Özel güvenlikli depolama hizmetiyle, en iyi yöntemleri sizler için tercih eden firmamız, full güvenlikli depolarda, eşyalarınızı en iyi şekilde korumaya almaktadır. Özel kutularda ve özel paketleme usulleriyle korunan eşyalarınız, ücretsiz servis ile adresinizden alınmakta ve adresinize teslim edilmektedir. Depolama hizmetiyle, gözünüz arkada kalmasın.

 

Call Now Button
× WhAtsaap Mesaj